Zielona koszulka, czyli historia marki Lacoste!

Tenisista w zielonej koszulce!

Historia marki Lacoste jest bardzo interesująca i sięga aż dzieciństwa małego Rene Lacoste. To właśnie wtedy 15 letni Rene dostał wybór od swojego ojca albo grać w krykieta albo w tenisa. Rene oczywiście wybrał tenisa i była to jak się później okazało przyjaźń na lata. W ciągu kilku lat Lacoste wygrywał największe tenisowe turnieje, nie schodząc z list najlepszych tenisistów. Jednak nie to wywołało największe emocje związane z osobą Lacoste’a. Najwięcej szumu zrobił on gdy podczas jednego z turniejów wystąpił na kort w zielonej koszulce z krótkim rękawem swojego projektu. Była to nie lada sensacja, ponieważ w tamtych czasach trendy występujące na kortach tenisowych nieco odbiegały od tych dzisiejszych. Jednak jak się okazało Rene Lacoste był nie tylko doskonałym tenisistą, ale również projektantem i niedługo potem rozpoczął on projektowanie ubrań, a zaraz potem wprowadził do swojej oferty akcesoria i dodatki, a w tym oczywiście zegarki.

                       

Młodzieżowy charakter zegarków Lacoste.

Zegarki damskie i męskie od marki Lacoste posiadają swój własny i niepowtarzalny design. Tym co je charakteryzuje to przede wszystkim swobodny i młodzieżowy styl. Intensywne i żywe kolory, wygodna forma i kształt z tworzywa sztucznego to coś co zyskało rzeszę miłośników na całym świecie! Jednak z czasem Lacoste zaczął wprowadzać do swojej oferty bardziej klasyczne i dostosowane do starszej grupy odbiorców czasomierze.  Dzięki dużej różnorodności i i imponującej ofercie każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie w ofercie marki Lacoste. Jesteś miłośnikiem sportowych modeli doskonałych do codziennego użytku? W takim razie z pewnością do gustu przypadną Ci kolorowe modele na gumowych paskach z tworzywa sztucznego. A może szukasz eleganckiej propozycji w klasycznej kolorystyce? Jeśli tak to zegarki w złotym kolorze na bransolecie typu mesh skradną Ci serce i pozostaną w nim na dłużej!

                      

Zegarki Lacoste dla każdego!

Oferta marki Lacoste jest bardzo szeroka i dostosowana do każdego typu odbiorców. To właśnie dlatego niezależnie od wieku i upodobań każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Bez względu na to czy wybierasz się na piknik, wycieczkę rowerową czy zakupy to jeden z modeli Lacoste z pewnością stanie się idealnym do tego kompanem! Dlatego nie zastanawiaj się i już teraz sprawdź całą ofertę zegarków Lacoste na stronie autoryzowanego sprzedawcy!

                   

Dodaj komentarz