G-Shock Mudmaster dla prawdziwych mężczyzn!

Zegarkowy gigant G-Shock Mudmaster!

Jest ciemno… Jesteś w helikopterze, stresujesz się i nagle musisz skoczyć prosto w bramy piekieł. Taką wizję codziennie mają przed oczami tzw. strażacy skoczkowie, którzy ponad koronami drzew opuszczają się prosto w płomienie ognia, aby wyciąć w podłożu niezbędne pasy przeciwpożarowe.  W takich sytuacjach uratowanie czyjegoś życia to kwestia sekund, dlatego posiadanie narzędzia do odmierzania czasu jest czymś niezbędnym i bardzo ważnym w tej odpowiedzialnej pracy. Grupa skoczków miała okazję jako pierwsza przetestować nowy wynalazek marki Casio, czyli super wytrzymały zegarek G-Shock Mudmaster. Dlaczego właśnie oni? Ponieważ, jeśli zegarek przetrwa uderzenia kamieni, pył, wstrząsy, temperaturę oraz zabłocenia to będzie odpowiedni do tego, aby udostępnić go reszcie ludności, która podobnie jak strażacy często znajdują się w ekstremalnych sytuacjach. Właśnie dlatego powstał model, który zniesie o wiele więcej i nic mu się przy tym nie stanie.

                          

Zaawansowana technologia G-Shock Mudmaster!

Zegarek do zadań specjalnych został zaprojektowany tak, aby mógł być używany w najbardziej ekstremalnych środowiskach świata, od dżungli po pustynie. Zegarki te cechuje przede wszystkim zastosowana nowoczesna technologia Mud Resist. Znaczy to, że są one odporne na błoto oraz wszelkiego rodzaju pyły. Ta nowoczesna technologia nie wpływa jednak na komfort użytkowana, a można śmiało powiedzieć, że nawet go zwiększa. Przyciski oraz koronka zegarka zostały zabudowane w taki sposób, aby ich szczelność osiągnęła największy poziom, a jednocześnie były łatwo wyczuwalne nawet bez kontaktu wzrokowego. Dodatkowo zegarki sportowe zostały wyposażone w formułę Alpha Gel, która tłumi wstrząsy podczas czynności takich jak np. korzystanie z elektronarzędzi. Dzięki zastosowaniu tej formuły w zegarku nie zachodzą żadne zmiany dotyczące pozycji wskazówek czy inne usterki. Inżynierowie G-Shocka zadbali również o widoczność zegarka. Niewątpliwą sprawą jest to, że w ekstremalnych sytuacjach nie mamy czasu na dokładne przyglądanie się parametrom. Dlatego Mudman został wyposażony w szafirowe szkiełko oraz podwójne podświetlenie z wygodnym przyciskiem jego uruchamiania. Dzięki temu korzystanie z zegarka nigdy nie było łatwiejsze! Również forma i kształt zegarka uległ zmianie, tak aby nie powodował otarć czy innych szkód. Doskonale dopasowuje się on do męskiego nadgarstka dzięki czemu nie ma możliwości, aby zegarek w niepożądany sposób się rozpiął lub spadł z ręki.

                        

Próby i błędy kluczem do sukcesu!

Prace nad jednym z najbardziej rozpoznawalnym modelem od G-Shocka trwały bardzo długo. Inżynierowie prowadzili wiele badań, prób i błędów przy jego tworzeniu, a nie wszyscy byli zwolennikami stworzenia zegarka super wytrzymałego. Jednak upór, pasja i zaangażowanie sprawiły, że powstał jeden z najlepszych zegarków na świecie. Warto przyjrzeć się mu z bliska, dlatego serdecznie zapraszamy na stronę autoryzowanego sprzedawcy, gdzie dostępne są wszystkie modele.

Dodaj komentarz