Drewniane propozycje od Esprita!

Połącz się z naturą z zegarkami Esprit!

Pachnący las, cisza, spokój, orzeźwiające powietrze, wokół mnóstwo zieleni. Głęboko w kieszeń odkładasz wszelkie elektroniczne akcesoria, telefon, tablet i cieszysz się chwilą. Czy to nie piękna wizja, tak pożądana w dzisiejszej, pędzącej rzeczywistości? W takich okolicznościach jedyne o czym myślimy to czas, który ucieka. Jednak w końcu trzeba będzie się wyrwać z błogiego wypoczynku i dlatego doskonałym towarzyszem do kontrolowania czasu będzie zegarek z drewna marki Esprit. Czy może być coś lepszego od czasomierza, który będzie w idealnej harmonii z otaczającym nas światem?

                                  

Tajemniczy design zegarków Esprit!

Zegarki z drewna Esprit to wyjątkowe modele, które z pewnością pokochają zarówno kobiety i mężczyźni na całym świecie. Nie sposób oprzeć się ich delikatnemu designowi, który jest tak rzadko spotykany w świecie zegarków, a co za tym idzie niesamowicie oryginalny. W kolekcji tych nietypowych czasomierzy znajdziemy modele, których zarówno koperty, jak i tarcze zostały wykonane z drewna. W ciemnej, bądź jaśniejszej wersji. Dodatkowo został do nich dołączony pasek, który sprawia wrażenie jakby został wykonany z materiału dywanowego lub plecionego materiału w kolorach brązu i szarości. Dzięki temu zabiegowi zegarki te mają bardzo unikatowy i nieco rustykalny styl. Przypadną do gustu wszystkim tym, którzy kochają niecodzienne rozwiązania, a prostota i naturalność, są bliskie ich sercu. Tarcze tych zegarków damskich, są pozbawione wszelkich zbędnych elementów, przez co jeszcze bardziej wpisują się one w delikatny i minimalistyczny styl. Patrząc na te modele można poczuć bijący od nich spokój, ciepło i nostalgię. Kojarzą się one ze spokojnym życiem w zgodzie z naturą.

                             

 

Dla tych, którym przypadł do gustu motyw drewniany, ale modele z tarczą oraz kopertą wykonaną z tego materiału uważają za zbytnią fantazję, marka Esprit przygotowała coś specjalnego. A, są to czasomierze, na których motyw drewniany występuje jedynie na kopercie zegarka. Tarcze tak jak w poprzednich modelach z drewna, są subtelne i minimalistyczne. Zobaczymy tutaj jedynie wskazówki, wyżłobione indeksy w kolorze tarczy, oraz logo marki na drewnianym tle. Te modele zostały wyposażone w paski, ze skóry naturalnej, więc nie są już tak charakterystyczne jak modele na pasku plecionym, jednak nie umniejsza to ich wyjątkowości. Są one stworzone dla tych, którzy chcą wprowadzić w swój styl coś innowacyjnego i wyróżniającego się, ale nie w aż tak dominujący sposób.

         

 

Drewno również dla panów!

Modne zegarki Esprit to nie tylko modele dla kobiet. Znajdziemy tutaj również bardzo ciekawe czasomierze dla mężczyzn. Co prawda motyw drewniany pojawia się tutaj tylko na tarczy, na której widnieje logo marki na tle właśnie drewnianym, natomiast, są one równie oryginalne jak ich poprzednicy. Tym co w nich wyjątkowe to przede wszystkim to, że są to chronografy. Jest to niezwykle funkcjonalna opcja, ale również nadająca odrobiny charakteru i wyrazu zegarkom. Chronograf jest charakterystyczną funkcją stosowaną w zegarkach męskich, ponieważ dzięki temu zegarek wygląda bardzo gustownie i solidnie na męskim nadgarstku. Zegarki męskie Esprit to modele na tradycyjnym skórzanym pasku w kolorze czarnym, lub karmelowym. Ich tarcze, które możemy zobaczyć w kolorystyce czarnej bądź białej, tak jak poprzednicy zostały pozbawione zbędnych elementów, które zakłóciłyby bijącą od nich harmonię. Jedynym elementem, który różni się od pozostałych to właśnie zastosowana funkcja chronografu. Jednak w męskich modelach doskonale się on wpasował w całość zegarka i nie zaburza całej koncepcji zastosowanej przez markę Esprit przy zegarkach z drewna.

Każdy z modeli w zależności od stylu sprawdzi się przy wielu stylizacjach, jeśli zostanie odpowiednio skomponowany. Jeśli więc w duszy gra Ci spokój, harmonia i kochasz bratać się z naturą, to zegarki drewniane Esprit skradną Twoje serce i zostaną z Tobą na dłużej. To może być początek pięknej przygody!

Dodaj komentarz