Zegarki na wąskiej bransolecie od DKNY!

Zegarki DKNY niezmiennie na topie!

Każdy kto choć trochę interesuje się światem mody wie kim jest Donna Karan i jaką markę stworzyła. Mowa tutaj oczywiście o DKNY.  Jest to jeden z najsłynniejszych domów mody, który tworzy nie tylko odzież, akcesoria i dodatki. Równie słynnym produktem, który wychodzi spod ręki projektantów domu mody DKNY, są zegarki! Czasomierze o charakterystycznym bogatym designie, są rozpoznawalne i pożądane przez kobiety na całym świecie. Nietypowe wzornictwo, energetyzująca kolorystyka i ciekawe kształty to cechy, które najtrafniej charakteryzują oryginalne zegarki DKNY!

                        

Zegarki DKNY na wąskiej bransolecie!

Poza swoimi sztandarowymi modelami marka DKNY wchodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek i tworzy ciekawe nowości takie jak np. drobne zegarki na wąskiej bransolecie. Są to bardzo subtelne modele, które nadają nadgarstkowi właścicielki lekkości i delikatności. Świetnie sprawdzają się na co dzień, do swobodnych stylizacji, jak i do tych nieco bardziej eleganckich. Zegarki damskie charakteryzują się małą kopertą. Ich rozmiary nie przekraczają zazwyczaj 26mm. W połączeniu z bardzo wąską bransoletą powstaje nam naprawdę uroczy zegarek, który każda kobieta z pewnością chciałaby mieć w swojej kolekcji. Fenomenem zegarków od DKNY jest to, że doskonale sprawdzają się one na co dzień, do swobodnych stylizacji, ale również do tych oficjalnych i wieczorowych.

          

Nietypowy design kluczem do sukcesu!

Czasomierze stworzone przez projektantów Donny Karan odniosły niebywały sukces w świecie mody. Nic dziwnego, ponieważ dom mody dał swoim klientkom coś zupełnie nowego i innowacyjnego. Swobodny nowojorski styl połączony z elegancją i klasą pokochały kobiety na całym świecie. Jeśli więc szukasz zegarka, który będzie oddawał Twoją wyjątkową osobowość i podkreślał atuty to zegarki DKNY z pewnością podbiją Twoje serce!

                         

Dodaj komentarz