Nowe oblicze lotnictwa, czyli Aviator MIG-29 SMT Collection!

Odrobina historii marki Aviator!

Marka Aviator powstała w 2000 roku w Rosji, czyli kraju w którym historia lotnictwa jest niezwykle bogata, a zawodowi lotnicy zachwycają swoimi umiejętnościami. Nic więc dziwnego, że projektanci marki Aviator od początku postawili na tworzenie zegarków inspirowanych awiacją. Z założenia te zaawansowane zegarki miały służyć zarówno zawodowym lotnikom, jak i miłośnikom awiacji prowadzącym aktywny tryb życia! Niezawodność tych wyjątkowych zegarków sprawiła, że z wielką przyjemnością i zaufaniem sięgają po nie ludzie wykonujący ryzykowne zawody. Strażacy, ratownicy medyczni, wojskowi czy właśnie lotnicy to największa grupa odbiorców marki Aviator. Sukces marki nadszedł niezwykle szybko, ponieważ już w 2001 roku podbiła ona rynek europejski, a zaraz potem azjatycki oraz amerykański. Nic w tym dziwnego, ponieważ jakość wykonania, design i funkcjonalność każdego zegarka przekracza najśmielsze oczekiwania! Jednak największym przełomowym momentem dla marki był dzień, w którym została sponsorem rosyjskiej grupy akrobatycznej “Swifts” latającej legendarnymi samolotami MIG-29. Dla upamiętnienia tej wspaniałej okazji projektanci marki Aviator podjęli się wykonania nowych super wytrzymałych zegarków i tak właśnie powstała kolekcja MIG-29 SMT Collection.

                 

Wspaniałe zegarki MIG Collection!

Zegarki MIG zostały zaprojektowane tak, aby jak najbardziej przywodzić na myśl legendarnego myśliwca. Są one przesycone różnego rodzaju nawiązaniami, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim koneserom zegarków. Powstały zegarki charakterystyczne, atrakcyjne wizualnie i niepowtarzalne. Trudne do pomylenia z jakimkolwiek innym, rzucające się w oczy, a jednak z mnóstwem praktycznych cech użytkowych. Poza tym wygodne w użytkowaniu, mimo imponujących rozmiarów. Zegarki posiadają wiele nawiązań do lotnictwa i popularnego myśliwca, który w czasach swojej świetności był rozprowadzany na całą Rosję. Głównym elementem, który robi imponujące wrażenie przy pierwszym kontakcie z zegarkiem jest rzeźba myśliwca umieszczona na dekielku zegarka. Tarcza zegarka i inne elementy zegarka nawiązują do kokpitu samolotu. W kolekcji znajduje się kilka zegarków i każdy ma inną kolorystykę, która sprawia, że każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. Krwista czerwień, klasyczna czerń, a może oryginalne niebieskie akcenty? Projektanci marki Aviator zadbali o to, aby trafić w każdy gust i upodobania. Ciekawą informacją jest również to, że limitowana edycja zegarka Aviator SMT jest dostępna w zestawie z kurtą “pilotką” w maskującym kolorze khaki. Kurtka została wykonana z najwyższej jakości materiałów i robi naprawdę imponujące wrażenie. Jednak tym co w niej najbardziej wyjątkowe to personalizowana naszywka, na której można umieścić swoje inicjały lub inne osobiste informacje.

Aviator MIG-29 SMT dla każdego!

Design, jak i funkcjonalność zegarków Aviator został dopasowany tak, aby każdy mógł zostać ich szczęśliwym posiadaczem. Niezależnie od tego czy jesteś zawodowym pilotem  i potrzebujesz zegarka do zadań specjalnych, czy po prostu uwielbiasz design i jakość jaką reprezentują zegarki tej prestiżowej marki. Zegarki Aviator to doskonała propozycja dla wszystkich fanów awiacji i nie tylko! Jeśli szukasz wytrzymałego i designerskiego zegarka to Aviator MIG-29 z pewnością przypadną Ci do gustu!

Dodaj komentarz