Klasyczne zegarki Timex Waterbury!

160 lat marki Timex!

Marka Timex jest jedną z najsłynniejszych, a zarazem  najstarszych producentów zegarków w Stanach Zjednoczonych. Nieprzerwanie od 1854 roku tworzą oni niepowtarzalne, wyjątkowe i przede wszystkim funkcjonalne czasomierze. Pierwszych śladów Timex’a można doszukiwać się w małym miasteczku położonym w stanie Connecticut, gdzie powstaje firma Waterbury Watch, która z biegiem lat zmienia swoją nazwę właśnie na Timex. Wiele sukcesów na rynku zegarmistrzowskim, oraz ciekawa koncepcja projektantów sprawiła, że zegarki marki Timex, są jednymi z najbardziej pożądanych zegarków na świecie!

              

Timex Waterbury.

Elegancka i bardzo klasyczna kolekcja Timex Waterbury powstała z okazji właśnie 160-lecia firmy. Są to zegarki, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom klasycznej elegancji. Koperty zegarków męskich zostały osadzone na gustownych paskach ze skóry naturalnej lub stalowych bransoletach. Zegarki kierowane są głównie do Panów. Przeważa w nich męska kolorystyka bazująca na brązach i czerni czasami przełamana zielonymi lub niebieskimi odcieniami. Uwagę zwracają wyraźne indeksy i charakterystyczny trójkąt na godzinie dwunastej, który stosowany jest w zegarkach typu pilot. Część zegarków Timex Waterbury powstała we współpracy z Red Wing Shoe – cenionym, amerykańskim producentem skórzanego obuwia, która tym razem stworzyła wyjątkowe, ręcznie szyte paski wyłącznie dla zegarków Timex Red Wing.

               

 

Klasyczna elegancja zegarków Timex!

Zegarki Timex z kolekcji Waterbury to modele doskonałe do eleganckich stylizacji. Świetnie będą się komponować z wszelkimi garniturami, marynarkami, smokingami czy innymi oficjalnymi strojami. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby założyć je również do codziennych stylizacji. Ich uniwersalność pozwala na mnogie możliwości ich kompozycji. Zegarki Timex Waterbury występują również w wersji damskiej. Znaleźć tutaj można piękne modele w bikolorze, jednolite modele na bransolecie, czy te na pasku ze skóry naturalnej.  Skradną one serca kobiet, które kochają nietypowe i oryginalne czasomierze.

                  

Dodaj komentarz