Tissot Tour de Pologne oficjalnym chronometrażystą wyścigu!

Najsłynniejszy wyścig już 95 raz wystartuje w Polsce!

4 sierpnia 2018r. startuje jeden z najbardziej popularnych wyścigów w Polsce, czyli Tour de Pologne! To już 90 edycja tego słynnego wydarzenia, dlatego ma ono jeszcze większe znaczenie niż zazwyczaj. Wspaniałą wiadomością było to, że po raz kolejny oficjalnym chronometrażystą wydarzenia została prestiżowa i znana na całym świecie marka Tissot! Kolarstwo to dyscyplina, z którą Tissot związany jest od wielu lat. Przez 50 lat uczestniczyli w wielu imprezach kolarskich, a od ponad 20 lat marka związana jest z Międzynarodową Unią Kolarską. Tissot odpowiada również za dostarczenie innowacyjnych systemów mierzenia czasu podczas najważniejszych wydarzeń podczas wszelakich wyścigów kolarskich. Dzięki temu sportowcy za każdym razem mają możliwość polegania na wysokiej jakości czasomierzu!

Wielozadaniowy zegarek Tissot T111.417.37.441.09!

Ukoronowaniem legendarnej współpracy jest stworzenie przez projektantów marki specjalnego kolarskiego zegarka Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne Special Edition 2018! Jest wielce ergonomiczny czasomierz, który dzięki zastosowanym technologiom i wykorzystanym materiałom jest niezwykle lekki i wytrzymały, co jest bardzo ważne dla każdego sportowca. Zegarek wyposażono w uniwersalną czarną, sportową tarczę z trzema licznikami chronografu oraz dużymi luminescencyjnymi wskazówkami, dzięki którym z łatwością można odczytać godzinę. Faktura oraz kolor tarczy przypomina nawierzchnię szosy, którą przemierzają kolarze podczas wyścigu. Jednak to nie wszystkie nawiązania do kolarstwa. W zegarku znajdziemy także wiele elementów inspirowanych wyglądem poszczególnych części roweru. Kolejnym elementem designu, który nawiązuje do wyścigów kolarskich, są uszy koperty oraz wygląd paska, które imitują widelce ramy rowerowej. Zewnętrzna część tarczy wraz z indeksami przypomina szprychy, natomiast pierścień tachymetru wyraźnie wskazuje na koło roweru. Również inne miejsca zegarka Tissot T-Race Cycling Tour De Pologne 2018 Special Edition przywodzą na myśl części rowerowe. Przyciski z boku koperty nawiązują do hamulców, wewnętrzna strona paska imituje łańcuch rowerowy, natomiast koronka oraz i spód koperty inspirowane są kasetą roweru. Istotną informacją jest to, że zegarek posiada grawer na dekielku z liczbą 90, który informuje o ilości lat istnienia Tour de Pologne. Dzięki temu, jest to świetny okaz dla wszystkich kolekcjonerów. Zegarek Tissot Tour de Pologne T111.417.37.441.09 to połączenie designu, funkcjonalności oraz pasji do wyścigów kolarskich. Czasomierz z pewnością przypadnie do gustu wszystkim sportowym zapaleńcom, ale również tym, którzy cenią sobie niepowtarzalny wygląd.

                 

Zegarek Tissot T-Race nie tylko dla kolarzy!

Dzięki swojej rozbudowanej funkcjonalności zegarek Tissot świetnie sprawdzi się zawodowym kolarzom, jak i amatorom. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystali z niego pasjonaci kolarstwa, których urzeka nie tylko funkcjonalność, ale również design tego wspaniałego i niepowtarzalnego modelu. Jeśli więc szukasz zegarka, który stanie się Twoim towarzyszem podczas różnego rodzaju rowerowych wypraw to Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne Special Edition 2018 został stworzony właśnie dla Ciebie!

Dodaj komentarz