Przełam bariery z zegarkiem TIMEX x Red Bull Cliff Diving!

Timex oficjalnym partnerem pomiaru czasu podczas Red Bull Cliff Diving World Series 2018!

Wyobraź sobie, że stoisz na krawędzi 27 metrowego klifu… Za kilka sekund czeka Cię skok do wody, a Ty właśnie bez stresu podziwiasz fenomenalne widoki. Czyż to nie jest nieco abstrakcyjna wizja?  Dla śmiałków, którzy biorą udział w zawodach Cliff Diving World Series bezsprzecznie nie! To właśnie adrenalina, ryzyko i niebywałe wysokości sprawiają, że czują się oni jak ryby w wodzie. Jednak dla tych, którzy nie wiedzą czym, są te spektakularne zawody już wyjaśniamy tę zagwostkę. Red Bull Cliff Diving Series to seria odbywających się na całym świecie zawodów w skokach do wody. Niezwykłe widowisko jest obrazem zmagań śmiałków, którzy bez oporu skaczą nawet z 27 metrowych klifów, wykonując w locie perfekcyjnie przygotowane akrobacje. Zeszłoroczny zwycięzca zawodów w Poligano a Mare, Alessandro De Rose, współpracował z marką Timex w swoim triumfalnym sezonie. Właśnie dlatego wchodząc do grona głównych sponsorów, firma zdecydowała się na stworzenie zupełnie nowego czasomierza, którego Alessandro został ambasadorem. 

        

Timex Redbull Cliff Diving!

Ten wspaniały zegarek to nic innego jak edycja specjalna zegarka Timex Command. Amerykanie wykazali się niezwykłą odwagą i pewnością siebie tworząc zegarek dla ludzi, którzy skaczą z wysokości aż 3-krotnie większej niż podczas zawodów olimpijskich! Zegarek zaprojektowany jest w taki sposób, aby usatysfakcjonować najbardziej wymagającego sportowca. Cechuje go mocna konstrukcja, wyraziste linie i kolorystyka nawiązująca do barw zawodów. Wyposażony jest w chronograf, alarm, alert hydracyjny, podświetlenie tarczy INDIGLO oraz wodoszczelność na poziomie 10 ATM, która pozwala na pływanie i snurkowanie. Za komfort noszenia odpowiada pasek wykonany z miękkiego silikonu. Wykonany w klasycznych barwach granatu, czerwieni i srebra, jest wstrząsoodporny i wodoszczelny do głębokości 100 m. Jego detale wykonano z anodyzowanego aluminium, zaś silikonowy pasek zdobi logo turnieju RBCD.

Zegarek Timex Redbull Cliff Diving nie tylko dla sportowców!

Poza swoją ekstremalną wytrzymałością, która jest tak bardzo istotna podczas uprawiania niebezpiecznych sportów zegarek Timex to również oryginalny design. Dzięki swojej żywej kolorystyce, kształtom i przystępnej cenie Timex będzie świetnym codziennym towarzyszem każdego mężczyzny! Dopasuje się idealnie do każdego swobodnego stroju. Założysz go zarówno do jeansów i T-Shirtu, jak i na plażę do spodenek kąpielowych. Zegarek Timex Redbull to oryginalny, a zarazem niezwykle praktyczny czasomierz, który przypadnie do gustu większości mężczyzn!

Dodaj komentarz