Klasyczna elegancja zegarków Wellington!

Odrobina historii zegarków Wellington!

Niewiele ludzi wie, że tak naprawdę firmę nazwaną w późniejszym czasie Daniel Wellington wcale nie założył on sam. Pomysłodawcą założenia firmy był Filip Tysander, który podczas podróży na drugą półkulę spotkał na swej drodze  eleganckiego dżentelmena, którego charakterystyczny styl, i przede wszystkim noszone przez niego czasomierze zainspirowały go do założenia marki. I tak z połączenia dwóch ambitnych mężczyzn powstała marka Daniel Wellington, w której na samym początku to właśnie on projektował pierwsze i unikatowe modele. Wellington najbardziej upodobał sobie zegarki z parcianym paskiem nazwanym NATO i taką też kolekcję sam stworzył. Jednak nie poprzestał na tym i rozpoczął projektowanie pozostałych modeli.

                 

Długo wyczekiwany design…

Wellington obrał w swoich projektach jeden kierunek. Zdecydował się na stworzenie marki, która w swojej ofercie będzie miała tylko minimalistyczne zegarki. Jednak nie chciał on żeby były one kolejnymi nudnymi zegarkami o niewielu elementach, więc prace nad oryginalną odsłoną minimalizmu trwały zaskakująco długo. Jednak po wielu próbach w końcu wyszły pierwsze i oryginalne zegarki Wellington z charakterystyczną odwróconą literką D umieszczoną w logo marki. W ofercie marki znaleźć możemy pięć podstawowych kolekcji zegarków: Classy, Classic, Dapper, Petite oraz Grace. Każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa, ponieważ mimo, że łączy je klasyczny i minimalistyczny design to w każdej, są zastosowane drobne elementy, które nadają zupełnie nowego charakteru. Kolekcję Dapper wyróżniają rzymskie oznaczenia godzinowe, Petite to gustowne zegarki na skórzanych paskach, Classy w miejscu indeksów posiadają śliczne kryształki Swarovskiego, natomiast Grace wyróżnia się kolorowymi paskami parcianymi. Jak widać każda kolekcja ma w sobie coś innego i dla siebie charakterystycznego, a dzięki temu odbiorcy mają dużą mnogość modeli i swobodę wyboru zgodnie ze swoimi upodobaniami.

               

Zegarki Daniel Wellington na każdą okazję!

Spoglądając na design i formę zegarków Wellington można bezsprzecznie stwierdzić, że są one oryginalne, a w swojej oryginalności posiadają również uniwersalność. Dzięki temu połączeniu możemy je spokojnie nosić podczas codziennych czynności i do swobodnych stylizacji. Niezależnie od tego czy wybierasz się na spotkanie ze znajomymi, piknik, zakupy czy na uczelnię to jeden z modeli od Daniela Wellingtona z pewnością będzie na te okazje idealny! Zegarki Wellington to również bardzo eleganckie modele, które doskonale sprawdzą się podczas wieczornych i bardziej oficjalnych wyjść. Dlatego jeśli nadal zastanawiasz się, czy zegarki tej kultowej już marki, są dla Ciebie to z pewnością rozwialiśmy wszystkie te wątpliwości! Dlatego nie czekaj i już teraz przyjrzyj się całej ofercie na stronie autoryzowanego sprzedawcy zegarek.net!

               

Dodaj komentarz