Filozofia Zen w zegarkach? Obaku Denmark!

Harmonia i spokój w zegarkach Obaku!

Emanujesz wewnętrznym spokojem, harmonia to Twoje drugie imię, a filozofia Dalekiego Wschodu jest bliska Twemu sercu? Jeśli tak to zegarki Obaku Denmark zostały stworzone specjalnie dla Ciebie! Marka Obaku wywodzi się z Danii, i oczywiście skandynawski design połączony z orientalną nutą jest tutaj mocno wyczuwalny. Założyciele, a jednocześnie projektanci marki od wielu lat zafascynowani byli filozofią Zen i zasadą “mniej znaczy więcej”.  I właśnie z takiego połączenia powstały zegarki Obaku o zrównoważonym designie i stylistyce, które podbiły zegarmistrzowski rynek oraz serca miłośników wrodzonego minimalizmu.

Design zegarków Obaku Denmark!

Zarówno zegarki damskie jak i męskie Obaku posiadają nowoczesną stylistykę nawiązującą nieco do natury. Projektanci zrezygnowali tutaj ze zbędnych elementów, które mogłyby zakłócić harmonijny klimat czasomierzy. Forma, jak i zrównoważony schemat kolorystyczny zasługują tutaj na szczególne uznanie, ponieważ to właśnie one sprawiają, że zegarki Obaku, są tak wyjątkowe i oryginalne. Barwy dominujące w zegarkach Obaku to śliwka, granat, brąz oraz klasyczne kolory takie jak złoto, srebro czy różowe złoto. Znaleźć tutaj można nietypowe barwy, jak i te bardziej codzienne. Czasomierze Obaku to stosunkowo małe modele, dzięki czemu jeszcze lepiej wpisują się w minimalistyczną stylistykę. Skandynawskie zegarki zostały również wyposażone w ciekawe tarcze. Nie znajdziemy tutaj zbyt wielu elementów, niektóre tarcze posiadają jedynie żłobione, delikatne indeksy, a jeszcze inne w miejscu indeksów zostały obdarowane małymi klejnotami. Całość prezentuje się bardzo elegancko i gustownie. 

Zegarki Obaku idealne na co dzień!

Pomimo swojego wdzięcznego designu i elegancji zegarki Obaku to zegarki doskonałe do noszenia ich na co dzień. Drobne rozmiary, elegancka, a zarazem uniwersalna stylistyka pozwolą na skomponowanie ich z wieloma swobodnymi stylizacjami, które wieczorową porą mogą przekształcić się w coś bardziej oficjalnego, jednak cały czas z tym samym zegarkiem na ręce. Będzie on przyciągał wzrok każdego, kto znajdzie się w jego pobliżu. Szukasz zegarka, który łączy w sobie wszystkie powyższe cechy? Jeśli tak to oferta marki Obaku pozwoli Ci na wybranie modelu  idealnego dla siebie!

Dodaj komentarz