Gerard Butler w nowej kampanii Festiny

Różnorodność Festiny zachwyca!

Oprócz standardowych i praktycznych zegarków nie brakuje na rynku specjalistycznych modeli przeznaczonych np. dla nurków, pilotów czy osób pracujących w ekstremalnie trudnych warunkach. Inna tendencja na rynku zegarmistrzowskim to inspiracje rożnymi dziedzinami sportu: piłką, rajdami, a nawet kolarstwem. Z tej ostatniej przez 25 lat natchnienie czerpała marka Festina. Przywiązanie do kolarskiego świata zdradzała w serii zegarków Chrono Bike, idealnych dla miłośników dwóch kółek i nie tylko.F16969-2_4m

Festina związana latami z kolarstwem była sponsorem i partnerem jednego z najpopularniejszych wyścigów kolarskich na świecie Tour de France. Nawiązując do tego legendarnego przecież wyścigu, każdego roku wypuszczała na rynek specjalne modele zegarków nawiązujących do wydarzenia. Zdarzyła się też rozchwytywana w kraju seria Festina Tour de Pologne, z którą już raczej się nie spotkamy, a szkoda!

Zmiana strategii!

 

F16971-4_4m Rok 2016 to początek nowej epoki w historii marki. Postanowiła zmienić nieco swój wizerunek odchodząc od kolarstwa i sięgając po inspiracje do szerszych aspektów życia. Ale bez paniki! Fani męskich zegarków Festina Chrono Bike nie powinni się martwić. Marka nie rezygnuje z kultowej serii, która jest przecież jej ikoną, tradycją i naprawdę sporym kawałkiem historii. Co zatem się zmieniło?

Marka postawiła na znaną i lubianą twarz wybierając na nią znakomitego szkockiego aktora. Gerard Butler znany z filmów takich jak Bogowie Egiptu, 300, czy Olimp w Ogniu idealnie wpisuje się w nową kampanię. Ma ona pokazać pasję życia, zamiłowanie do sportu, pracę i relaks. Hasło najnowszej akcji brzmi Time to Live by Gerard Butler, a promujący ją film ukazuje wszechstronność aktora. Kojarzony on jest nie tylko ze względu na znakomity talent aktorski ale i styl jaki reprezentuje. Najnowsze modele promowane przez Gerarda Butlera znaleźć można w sklepie internetowym  zegarek.net!

gerard-butler-festina

Dodaj komentarz