Zegarki Bisset w stylu vintage!

Zegarki Bisset dla eleganckich mężczyzn!

Jak wiadomo marka Bisset w swojej ofercie posiada bardzo eleganckie zegarki zarówno damskie, jak i męskie. Dzisiaj jednak skupimy się na tych drugich z odświeżonej kolekcji Vintage! Seria zegarków z kolekcji Vintage sprawiła, że świat zegarków zawrzał. Każdy elegancki mężczyzna zapragnął mieć w swojej zegarkowej kolekcji przynajmniej jeden model zegarków Bisset Vintage. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad wyborem eleganckiego, oryginalnego, a zarazem codziennego zegarka to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Gwarantujemy, że po zapoznaniu się z całą ofertą na stronie autoryzowanego sprzedawcy zegarek.net jeden z tych wyjątkowych modeli trafi na Twój nadgarstek.  

 

Design Vintage ciągle na topie!

Patrząc na zegarki Bisset nie można mieć wątpliwości co do tego, że zostały one w całości utrzymane w stylistyce vintage. Tarcza, koperta i pasek emanują eleganckim designem, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Również niewielka subtarcza umieszczona w dolnej części zegarka posiada stylizowany napis vintage, co jednoznacznie wskazuje na design jaki został zastosowany przez projektantów. W tej serii zegarków możemy znaleźć trzy modele, a każdy z nich jest inny i wyjątkowy na swój sposób. Pierwszy model został wyposażony w ciemną tarczę oraz kopertę wykonaną ze stali szlachetnej. Te natomiast zostały osadzone na pięknym bordowym pasku, któremu uroku dodaje przecierany pasek. Ten jeszcze bardziej podkreśla retro styl zegarków, sprawia, że zegarek nabiera charakteru i nietuzinkowego wyglądu. W tej samej kolorystyce jak pasek, możemy zobaczyć subtarczę umieszczoną w dolnej części zegarka. Świetnie kontrastuje ona z tarczą główną, którą możemy zobaczyć w ciemnym odcieniu szarości. Na samej tarczy zobaczyć możemy indeksy słupkowe oraz wskazówki o tym samym kształcie. Projektanci zrezygnowali tutaj z oznaczeń godzinowych i innych elementów dzięki czemu nie została zaburzona koncepcja stylistyczna. Pozostałe zegarki wyglądają bardzo podobnie do powyższego modelu. Różnią się one jedynie kolorystyką. Dzięki temu niezależnie od tego czy potrzebujesz zegarka do biura, na oficjalne spotkanie czy na luźne spotkanie ze znajomymi. Każdy z nich świetnie sprawdzi się podczas tych okazji. 

Zegarki Bisset Vintage dla każdego!

Stylistyka zegarków Vintage pozwala na to, aby korzystali z nich mężczyźni w każdym przedziale wiekowym. Jeśli właśnie szukasz męskiego zegarka do garnituru maturalnego, lub pragniesz modelu, który w gustowny sposób podkreśli strój biznesowy to zegarki Bisset, są dla Ciebie! Nie zastanawiaj się tylko usiądź i przyjrzyj się dokładnie każdemu z tych oryginalnych modeli! Zachęcamy również do zapoznania się z naszym filmem na YouTube, który jeszcze dokładniej pozwoli zbadać Wam specyfikę i urok zegarków Bisset.

Dodaj komentarz