Gwiazdorski Timex Celestial Opulence

Znany i doceniany producent Timex wraca na rynek z czarującymi, damskimi zegarkami! Nowe modele zostały zaprojektowane na wzór gwieździstego nieba. Stylowa tarcza zamyka w sobie  konstelację, która w połączeniu z eleganckim wykończeniem czasomierza tworzy zapierającą dech w piersiach całość, a dopełnieniem serii Celestial Opulence jest najwyższej klasy zautomatyzowany mechanizm.

Niebiański zegarek

Jeśli cenisz sobie kreatywne elementy, które urozmaicają Twój klasyczny styl, to nowa propozycja amerykańskiego producenta jest stworzona dla Ciebie! Timex niejednokrotnie pokazał już, że na bieżąco śledzi najnowsze trendy świata mody. Dlatego najnowsza kolekcja zegarków Celestial Opulence to klasa sama w sobie. To czasomierze, które roztaczają wokół siebie aurę nocnej tajemnicy. Wszystko to za sprawą pięknej, okrągłej koperty, której wykończenie zawdzięczamy inspiracją gwieździstego nieba.

Oznaczenia godzinowe na granatowej tarczy modelu Timex Crystal Opulence TW2T86100 przybrały formę gwiazd, a ich środek urozmaicono wykorzystując kryształ Swarovskiego. Niesamowicie ciekawym i intrygującym rozwiązaniem zastosowanych przez projektantów jest umieszczenie wskazówki w taki sposób, aby sprawiała wrażenie niepołączonej ze środkową częścią tarczy.

Timex w wersji damskiej znajdziemy również w kolorze czarnym. Dostępny jest pod numerem katalogowym TW2T86300. W tej wersji głęboka czerń łączy się ze złotem, co czyni zegarek ponadczasowym, uniwersalnym i niezwykle kobiecym.

Zautomatyzowany czasomierz Timex Celestial Opulence

Chociaż to wygląd zegarka jest często ostatecznym powodem jego wyboru, najnowszy Timex Celestial Opulence ma do zaproponowania dużo więcej, niż tylko piękny design. Czasomierz wyposażony został w wysokiej klasy automatyczny mechanizm, który napędzany jest naturalnie – za sprawą ruchów ręki. Artyzm doszlifowanego mechanizmu uwydatnia aż 21 jewels (kamieni).

W sztuce zegarmistrzowskiej najwyższą wartością jest serce zegarka, dlatego w tym modelu projektanci użyli przeszklonego dekla, dzięki któremu możliwe jest oglądanie wnętrza czasomierza. Szklana powłoka pozwala ujrzeć subtelne elementy gwiezdnych konstelacji, co dodatkowo podkreśla ich piękno. Ten niecodzienny zabieg bez wątpienia pozwolił uznać zegarek Timex Celestial Opulence za jeden z najbardziej wyjątkowych.

Wyjątkowy model z zodiakalnym symbolem

Timex ma w swojej damskiej ofercie również ciekawsze modele, niż tylko te klasyczne i dobrze znane! W kolekcji Celestial Opulence niezwykłą rolę pełnią zegarki ze znakiem zodiaku. Dzięki nim panie mogą wybrać taki styl czasomierza, który odpowiada dacie ich urodzin. Producent i w tym przypadku nie zapomniał o efektownych detalach, dlatego po zapadnięciu zmroku zodiakalny symbol rozbłyśnie jak gwieździste niebo.

4 wyjątkowe modele Timex Celestial Opulence prezentują kolejno po 3 konstelacje, które odpowiadają poszczególnym zodiakom. Naciśnięcie koronki wywołuje podświetlenie Indiglo, a gwiazdozbiór na cyferblacie zaczyna jaśnieć.

Zegarek z gwiazdami jest idealnym pomysłem na wyjątkowy upominek dla kobiety. Przemyślana koncepcja wykorzystująca magię gwiazd w połączeniu z biżuteryjnymi detalami i kryształami Swarovskiego, skradnie serce nawet najbardziej wymagającej damy. Gwiazdorski Timex Celestial Opulence to spełnienie potrzeb tych kobiet, które pragną wyróżniać się elegancją i niebanalnym stylem.

Sprawdź całą gwieździstą kolekcję marki Timex Celesial Opulence: https://www.zegarek.net/zegarki/timex/celestial-opulence.html

Dodaj komentarz