Certina DS Caimano Chronograph – nowa perspektywa klasycznej elegancji

Popularna kolekcja Certina DS Caimano lada dzień wzbogaci się o nowe modele! Chcąc wpisać się w gusta sympatyków sportu, którym jednocześnie zależy na elegancji, DS Caimano Chronograph wyposażony zostanie w chronograf.

Klasa i funkcjonalność –  Certina DS Caimano Chronograph

Mierzenie upływającego czasu może być nie tylko dokładne, ale również nowoczesne i stylowe. Nowy chronograf od Certiny w kolekcji DS Caimano jest na to doskonałym dowodem. Jego reprezentatywna tarcza opatrzona jest oznaczeniami godzinowymi, minutowymi oraz drobnymi indeksami. Całości dopełniają subtarcze chronografu oraz długie, piękne wskazówki. Autorzy postawili na wykorzystanie nowoczesnej symboliki i delikatnie zgeometryzowanego stylu, co przekłada się na estetyczny i satysfakcjonujący efekt.

Dół tarczy zdobi datownik, a logo marki umieszczone zostało poniżej oznaczenia godziny 12. Aby jeszcze bardziej uwydatnić niebanalny styl czasomierza, projektanci zdecydowali się na użycie wyjątkowego akcentu – szlifu słonecznego. Dzięki temu na powierzchni tarczy pojawia się efektowny połysk.

Piękna, srebrna koperta zegarka ma średnicę 42 mm, dzięki czemu czasomierz jest uniwersalny i spisuje się w każdej sytuacji – zarówno nieformalnej, jak i bardziej oficjalnej. Certina DS Caimano Chronograph dostępny jest w dwóch wariantach: na skórzanym pasku lub bransolecie o pełnych ogniwach. Jego eleganckie linie kończą się tzw. uszami modelu, co dodatkowo wzbogaca szykowny efekt.

Kolekcja nowych modeli Certina DS Caimano Chronograph dysponuje sześcioma referencjami w trzech opcjach kolorystycznych cyferblatu: czarnym, białym i niebieskim. Indeksy i wskazania godzinowe przybierają barwę różowego złota, srebra lub bieli – w zależności od modelu. Dostępne są cztery warianty na bransolecie:

MODELCENA
Certina DS Caimano Chronograph na bransolecie z białą tarczą C035.417.11.037.001946zł
Certina DS Caimano Chronograph na bransolecie z czarną tarczą C035.417.11.057.001946zł
Certina DS Caimano Chronograph na bransolecie z niebieską tarczą C035.417.11.047.001946zł
Certina DS Caimano Chronograph tytanowy na bransolecie C035.417.44.087.002541zł
Certina DS Caimano Chronograph na pasku z białą tarczą C035.417.16.037.011819zł
Certina DS Caimano Chronograph na pasku z niebieską tarczą C035.417.16.047.001819zł

Niezawodna wytrzymałość w zegarkach DS Caimano Chronograph

Certina DS Caimano Chronograph wyposażony został w gwarancję wytrzymałości. Opatentowany system DS Concept (Double Security) jest nieodłącznym elementem całej marki i zapewnia niezawodność zegarków. Porządne wykonanie każdego modelu Certina DS — w tym Caimano Chronograph — zapewniają dedykowane uszczelki przy koronce i wałku naciągowym, które gwarantują dodatkową szczelność czasomierza. Ponadto zastosowano szkło szafirowe odporne na zarysowania i specjalne wzmocnienie dekla. Dzięki powyższym zabiegom zegarki ze szwajcarskiej pracowni są niesamowicie wytrzymałe, a jednocześnie zgrabne oraz stylowe. Wyjątkowo wysoką jakość ich wykonania rekomenduje prestiżowy certyfikat Swiss Made.

Niesamowita precyzja w zegarkach DS Caimano Chronograph

Nowe zegarki Certina wyposażone są we wskazówki godzinowe, minutowe i sekundowe oraz w stoper i datownik. Chociaż to dość imponujące wyposażenie, znana z dbałości o precyzję marka na tym nie zakończyła. Wyjątkowości nowym modelom dodaje kwarcowy mechanizm ETA G1.2.12 Precidrive, który zapewnia odmierzanie czasu z dokładnością do 1/10 sekundy (odpowiada za to prawa subtarcza zegarka). Na tarczy znajdziemy również subtarczę lewą, z której odczytamy czas w skali 30-minutowej. Zegarek posiada także stoper manualny, który nie tylko jest przydatny, ale również efektowny w kwestii designu. Warto dodać, iż nowy model Certina DS Caimano Chronograph posiada 10 ATM wodoszczelność.

Dodaj komentarz