Zacznij wiosnę na sportowo!

Zegarki sportowe doskonałe na wiosnę!

Wiosna to przez wiele osób lubiana pora roku. Wszystko budzi się do życia, robi się zielono i wstępuje w nas nowa energia do działania. Dlatego też bardzo często rozglądamy się za sportowymi zegarkami, które pomogą nam osiągać zamierzone cele lub też mierzyć nam czas, który chcieliśmy przeznaczyć na ćwiczenia. Jednak wybór jest tak ogromny, że można dostać zawrotów głowy od ilości funkcji, kolorów czy samych marek, które oferują takie zegarki w swoich kolekcjach. Najbardziej popularne sportowe zegarki w swojej ofercie mają marki Timex i Casio.

SGW-300H-1A_1m

Jedną z ciekawych propozycji jest zegarek Casio SGW-300H-1A. Zegarek ten jest wodoodporny na poziomie 100 m, można w nim ustawić 5 alarmów, ale najcenniejsze są chyba funkcje  timera i stopera. Z tym zegarkiem można ćwiczyć nawet w niskich lub bardzo wysokich temperaturach. Nie jest to polecane dla naszego organizmu, ale zegarek bez problemu będzie działała zarówno przy -10 stopniach Celsjusza jak i przy plus 60. Jednak ten model wyposażony jest w termometr i pokazuje nam od wskazania od -10 stopni do + 60 stopni. Co też jest świetną funkcją dla osób, które nie chcą trenować w zbyt wysokiej temperaturze. Zegarek jest też wyposażony w barometr, co też może się przydać.

T5K788_1m

Kolejnym sportowym zegarkiem, który może nam się przysłużyć wiosną jest Timex T5K788. Dzięki wodoszczelności na poziomie 100 m można w nim pływać. Ustawimy w nim sobie 3 alarmy z drzemką. Możemy ustawić też 24-godzinny timer i stoper z funkcjami lap lub split. W zegarku tym mamy też do dyspozycji licznik okrążeń, a nawet włączy nam się alarm hydracyjny przypominający o uzupełnieniu płynów. Kolejna ciekawa funkcja to tap screen – możemy zapamiętać czas jednego okrążenia przez tapnięcie w tarczę zegarka. Całkiem sprawne rozwiązanie.

BGD-500-3ER_1m

Dla pań ciekawą propozycją jest zegarek Casio Baby-G BGD-500-3ER. Tutaj mamy wodoszczelność aż 200 m co oznacza, że spokojnie można uprawiać różnego rodzaju sporty wodne. Ustawimy sobie 4 alarmy z drzemką. Mamy też timer i stoper. Jednak zegarek ten jest chroniony przez system antywstrząsowy, dzięki czemu można uprawiać nawet sporty ekstremalne mając ten model na ręce.

Dodaj komentarz