Prezent dla pary – zegarki Doxa D-Light!

Ponadczasowość zegarków Doxa!

W tym roku marka Doxa wprowadziła niezwykłą linię zegarków. Nowa kolekcja Doxa D-Light to połączenie klasyki i elegancji. Marka postawiła na tradycyjne wzornictwo, co zaowocowało powstaniem pięknych i ponadczasowych modeli.

seria_d-ligt
Kwarcowy mechanizm Ronda został zamknięty w wyjątkowo cienkich kopertach w kolorze złota lub srebra. W tej samej kolorystyce utrzymano wskazówki i delikatne indeksy w postaci słupków. Zegarki zamocowane są na mocnych paskach z naturalnej skóry – czarnych lub brązowych. Utrzymane w ciemnej lub jasnej tonacji tarcze pokryto delikatną fakturą, dzięki czemu wyglądają bardzo stylowo. Seria kierowana jest do wszystkich miłośników klasyki, którzy cenią sobie stylowe dodatki. Znajdziemy w niej zarówno damskie jak i męskie modele, a każdy prezentuje się wyjątkowo pięknie.

To co jednak jest najbardziej niezwykłe w tej serii to fakt, że każdy męski zegarek posiada swój mniejszy damski odpowiednik. Daje to możliwość dopasowania idealnego kompletu! Jest to świetna propozycja dla par, które połączyła nie tylko wielka miłość, ale i zamiłowanie do takiego samego stylu. Para zegarków od Doxy to harmonia wizerunków i synchronizacja wspólnie spędzonych chwil. Jeżeli pragniecie podkreślić wyjątkowość swojego związku, a tradycyjne wzornictwo przemawia do Was jak żadne inne, powinniście zapoznać się z tą niecodzienną ofertą.

doxa-d-lightWyjątkowo zgrane duety od Doxy mogą być też inspiracją do stworzenia eleganckiego upominku dla pary, co zazwyczaj jest sporym wyzwaniem. Dzięki tej serii mamy gotowy pomysł na przykład na prezent dla pary młodej. Choć wszystkie modele są do siebie bardzo podobne – niewielkie niuanse kolorystyczne wciąż pozostawiają duży wybór:

zegarki-doxa-d-ligt

Zegarki dla pary znajdziemy również w propozycjach innych marek. Doskonałe komplety oferuje między innymi Atlantic, Certina, Adriatica czy nawet Casio. Propozycje tych marek obejmują klasyczne zegarki na paskach lub bransoletach w różnych przedziałach cenowych.

 

Dodaj komentarz