Klasyczna elegancja z zegarkami Daniel Wellington!

Nieprzemijający fenomen zegarków Daniel Wellington!

Zegarki damskie Daniel Wellington, są znane chyba każdemu kto choć trochę interesuje się światem mody. A nawet jeśli nie to na pewno o nich słyszał, ponieważ są one rozsławione w internetowej blogosferze, w social media oraz różnego typu środkach masowego przekazu. Nic dziwnego, że te modne zegarki, są tak rozsławione na całym świecie, mają one bowiem swój niepowtarzalny i unikatowy wygląd.

            

Minimalistyczny design kluczem do sukcesu!

Ich cechą charakterystyczną jest przede wszystkim zastosowany przez Wellingtona minimalizm, który jest rozpoznawany na całym świecie i ma rzesze miłośniczek. Tym, co pierwsze rzuca się w oczy patrząc na te popularne zegarki jest bardzo minimalistyczna tarcza zegarków, na której możemy ujrzeć jedynie delikatne indeksy słupkowe oraz charakterystyczne dla marki, logo z odwróconą literą D. Jest to znak rozpoznawany przez użytkowników na całym świecie. Tarcze zegarków, są bardzo cienkie i spore w stosunku do wąskiego paska, dzięki czemu idealnie przylegają do kobiecych nadgarstków i je podkreślają. Elementem, który przyciąga uwagę jest właśnie pasek, który w zależności od modelu przybiera różne formy. Zobaczymy tutaj zarówno paski skórzane, jak i charakterystyczne parciane, od których zaczęła się moda na klasyczne zegarki damskie Daniella Wellingtona. W ofercie znajdziemy również czasomierze na bransolecie typu mesh, która nie dość, że wygląda bardzo designersko to jeszcze jest bardzo praktyczna, Jest tak dlatego, że można ją samemu regulować, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze.

            

Kolorystyka w całej kolekcji tych uniwersalnych zegarków obraca się wokół kilku kolorów. Są nimi biel, czerń, brąz, złoto oraz srebro. Modele zegarków na parcianym pasku, są nieco bardziej kolorowe, ponieważ użyto tam kolorów takich jak blady róż, granat czy nawet czerwony.

         

Zegarki Daniel Wellington na każdą okazję!

Daniel Wellington z wielką umiejętnością zrezygnował w kolekcji swoich zegarków damskich z przepychu, a stworzył charakterystyczny dla siebie minimalizm. Dzięki temu są to bardzo uniwersalne zegarki i można je skomponować z każdą stylizacją. Będą fenomenalnie podkreślać eleganckie i wieczorowe kreacje, jak wyróżniać się przy tych codziennych. Jeśli szukasz zegarka, który będzie uniwersalny, a zarazem oryginalny to w damskiej kolekcji Daniela Wellingtona z pewnością znajdziesz swój wymarzony model.

Dodaj komentarz